Polánka Kros

publikováno: 29. duben 2012 15:27, upraveno: 30. duben 2012 17:00

Závod proběhl za krásného spíš letního než jarního počasí, za účasti 49 závodníků 10-ti kategorií. Neobsazena zůstala pouze kategorie "juniorky", naopak turistická kategorie byla posílena pejskem Bárou. Závodníky bylo oceněno vedení trasy pestrým terénem a kupodivu nepříliš negativně bylo většinou závodníků přijato i velmi prudké stoupání v lese asi 2 km před cílem. Nejmladším závodníkem byl tříletý Michael Nikolajenko z Písku, ocenili jsme sedmiletého Vojtu Blahoše z Vožice, který si po závodu dětí ještě zaběhl s mámou 1,7 km na Hůrku, ale musíme se omluvit, nedopatřením jsme mu nezměřili čas. Osvěžení po sportovním výkonu přinesla závodníkům koupel v docela již prohřáté vodní nádrži u turistické ubytovny.

Zapomněli jsme rozdat upomínkové samolepky :-(.
Od středy 2.5. si je však závodníci všech kategorií mohou vyzvednout v Táboře v HUDY nebo v Mladé Vožici v cukrárně "U Vaňků", "Dobré vinotéce J+R" nebo v restauraci "U Zvonice". Závodníkům, kteří do těchto končin hned tak nezavítají, samolepku rádi pošleme - napište si, prosím o ni na adresu: info@ospolanka.cz

Organizátoři z Občanského sdružení Polánka a starosta Smilových Hor, pan Josef Dvořák, děkují za účast všem závodníkům a těší se na shledanou za rok, na 2. ročníku závodu.

Volají povinnosti - výsledky přineseme večer a fotky časem.