Pátá sezóna na Polánce začíná již ve čtvrtek

publikováno: 11. prosinec 2012 17:24, upraveno: 11. prosinec 2012 20:31

Ve středu odpoledne - navečer protáhneme skútrem stopu na 15 km dlouhém staronovém modrém okruhu po Polánce, s napojovacími trasami z Rodné a od rozcestí Nad Dubem. Doporučená nástupní místa: Hartvíkov, Rodná, Blanička, rozcestí Nad Dubem. V protahování dalších tras budeme velice pravděpodobně pokračovat ve čtvrtek odpoledne (podle vývoje počasí).

Směrovky z modrého okruhu jsme odšroubovali, abychom provedli úpravy, které souvisejí s drobnými změnami značení na Polánce. Bloudit ale určitě nebudete, celý okruh je již vyznačen modrými pásovými značkami a ve čtvrtek vyvěsíme na i-tabule na Polánce provizorní mapky s úpravou značení. Již nyní se můžete s upraveným modrým okruhem seznámit zde. A zítra bude k dispozici i aktuální mapka ke stažení.

Středeční protahování bude takové průzkumné. Je možné, že na užších lesních cestách či na trase přes oranici to ještě nebude úplně dobré. Na čtvrteční běžkování proto raději neberte nové běžky! Ve čtvrtek budeme moudřejší - přineseme zde podrobné informace.